arianmotor
10 فروردین 1402 - 14:40

دستگاه‌های فرهنگی در مقوله حجاب و عفاف از انفعال پرهیز کنند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: دستگاه‌های فرهنگی در مقوله حجاب و عفاف از انفعال پرهیز کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، حجت‌الاسلام ماشاالله عبدی مسئول ظهر امروز در دیدار نوروزی با نماینده ولی فقیه در استان اظهار داشت: به برکت فرهنگ و تفکر بسیجی و جهادی در کشور انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف خوش درخشیده و به فضل الهی گام دوم انقلاب فصل شکوفایی انقلاب و تحقق ایران قوی و توانمند است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی در اوج اقتدار و سربلندی است و دشمنان از این اقتدار عصبانی هستند،گفت: دشمنان با توطئه‌ها و برنامه‌های مختلف دنبال متوقف کردن حرکت شتابنده کشور هستند که البته باید هوشیار بود.

وی یکی از مهم‌ترین نقاط قوت در نظام اسلامی را خانواده و عفاف و حجاب دانست و افزود: حجاب و عفاف از پایه‌های انقلاب اسلامی و نماد جامعه اسلامی محسوب می‌شود و امروز دشمن به دنبال تخریب این نماد است که باید هوشیار بود و دستگاه‌های فرهنگی باید در این مقوله با جدیت ورود پیدا کنند.

حجت الاسلام عبدی تاکید کرد: دستگاه‌های فرهنگی باید در مقوله حجاب و عفاف از انفعال پرهیز کنند و نباید بگذارند دشمنان با تخریب هویت‌ها و زیر سوال بردن ارزش‌های اسلامی به اهداف شوم خود دست پیدا کنند و جوانان و نوجوانان را فریب دهند.

وی افزود: مردم ایران متدین و انقلابی هستند و در طول انقلاب نشان دادند اجازه خدشه به ارزش های اسلامی و انقلابی را نخواهند داد ولی دشمنان بعد از شکست‌های همه جانبه در طول ۴۴ سال گذشته امروز در حوزه فرهنگی و اجتماعی ورود پیدا کرده‌اند که باید هوشیار بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران در کنار مردم حافظ و پاسدار ارزش های اسلامی است و در سال جدید در مسیر تحقق بیانات مقام معظم رهبری شتابنده حرکت می کند.

پایان پیام/ 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1117922